Hızlı Kargo

24 Saat içerisinde Kargoda

Güvenli Alışveriş

256BIT SSL Koruması

Özel Fiyatlar

Size Özel Fiyatlar

Hakkımızda

Üretimine 1995 yılında ferforje  imalatıyla İstanbul Bayrampaşa da  BEN MAKİN  E  adıyla  hizmet  vermeye başlamıştır.2020 yılına gelindiğinde genç neslin  şirkete katılımıyla da Bayrampaşa da 1000 m2’lik kapalı bir alana geçmiş ve üretimine metal ofis sistemlerini grubunu eklemiştir. metal masa ayakları ve masa tablaları ,bistro ve cafe sehpa ayakları üreterek  gerek üretim , gerek stok  gerekse hizmet  konusunda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verme imkanı bulmuştur .MASSAN METAL  sizlerden gelen talepler  doğrultusunda üretimini her geçen gün daha iyi hizmet ve yenilikçi projeleriyle metal çözüm ortağı olarak katkı sağlayıp hayal ettiğiniz tasarımlara ulaşmanıza yardım etmektedir. Massan Metal ,kurumsal satış kanalı ile de otel,cafe,restaurant  toptan ihtiyaçları için uzman ekibiyle görev başındadır.
MİSYON
HİTAP ETTİĞİMİZ MÜŞTERİ KİTLESİNE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BU YANA  KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ.ÇÜNKÜ BİZ,TASARIMIN VE KALİTENİNİ SINIRI OLMADIĞINA İNANIYORUZ.
VİZYON
GAYEMİZ EN BÜYÜK HAZİNEMİZ OLAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE HER GEÇEN GÜN BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIMAK FİKİR VE EMEĞE HARMANLAYARAK GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÜRETİMLER İLE SEKTÖRÜN DAHA İYİ NOKTARA ULAŞMASINDA ROL OYNAMAKTIR.
 

Whatsapp Destek