Hakkımızda

metalmasa.com.tr Massan Metal kuruluşu olup onlıne satış sitesidir.Massan metal  2012 yılından beri İstanbul’da   müşteriye özel sipariş metal masa ayakları ve masa tablaları ,bistro ve cafe sehpa ayakları üreten ve ürünlerini online satış yapan bir firmadır. 
Firmamızın portföyü bireysel son kullanıcıdan iç mimarlara kadar uzanmaktadır. Amacımız, yaşadığımız alanlardan keyif almak ve kendinize ait hissetmenize katkıda bulunmaktır. Projelerinize metal çözüm ortağı olarak katkı sağlayıp  hayal ettiğiniz tasarımlara ulaşmanıza yardım etmektir. Massan Metal ,kurumsal satış kanalı ile de otel,cafe,restaurant tasarımcılarının toptan ihtiyaçları için uzman ekibiyle görev başındadır.
MİSYON
HİTAP ETTİĞİMİZ MÜŞTERİ KİTLESİNE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BU YANA  KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ.ÇÜNKÜ BİZ,TASARIMIN VE KALİTENİNİ SINIRI OLMADIĞINA İNANIYORUZ.
VİZYON
GAYEMİZ EN BÜYÜK HAZİNEMİZ OLAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE HER GEÇEN GÜN BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIMAK FİKİR VE EMEĞE HARMANLAYARAK GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÜRETİMLER İLE SEKTÖRÜN DAHA İYİ NOKTARA ULAŞMASINDA ROL OYNAMAKTIR.